Nasza marka – Visbud

VISBUD Projekt Sp. z o.o. to firma założona w 2009 r. Swoją działalność rozpoczęła jako przedstawiciel i partner handlowy firmy Heinrich Hahne GmbH & Co. KG oraz Ruredil S.p.A., wprowadzając na polski rynek chemii budowlanej nową jakość w budownictwie. Obecnie nasza oferta produktowa została znacznie poszerzona, aby móc jeszcze lepiej wspierać naszych klientów w realizowanych przez nich projektach. Biuro główne znajduje się we Wrocławiu, jednak działamy na terenie całej Polski. Nasza sieć sprzedaży to punkty obsługi klienta z zapleczem magazynowym, aby móc szybko i profesjonalnie odpowiadać na potrzeby klienta.

W ofercie VISBUS  znajdą Państwo produkty takich marek jak: Hahne, Monolith, Ruregold, Newredil oraz Forta. Każdy z nich powstał w wyniku połączenia surowców najwyższej jakości przy użyciu najnowocześniejszych technologii, z myślą o ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz ochronę zdrowia wykonawców pracujących z nimi.

Materiały wykorzystywane są do:

  • izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej fundamentów,
  • renowacji zawilgoconych piwnic,
  • izolacji zbiorników wodnych i pomieszczeń mokrych, w tym metodą iniekcji,
  • renowacji i ochrony balkonów, tarasów oraz dachów.

Produkty obejmują również ochronę i renowację podłóg i posadzek przemysłowych, naprawę konstrukcji żelbetowych i betonowych zaprawami typu PCC oraz naprawę konstrukcji murowych i żelbetowych przy użyciu kompozytowych wzmocnień.